Můj další blog TADY
New

Nová vůně=)

31. března 2010 v 22:10 | avrilika
Avril vymyslela novou vůni, která se v překladu jmenuje Zakázaná růže

free image host

Central park, New York 17.8. 2009

29. března 2010 v 22:08 | avrilika

Seznam potencionálních skladeb 4. alba

29. října 2009 v 9:33 | avrilika
Na netu byl uveřejněn potencionální seznam skladeb z Avrilina 4 Alba.Ale zpráva nebyla potvrzena.
>> Fall Back
>> Gaia
>> Hold onto You
>> Headache
>> ICK and Shout
>> It's Not enought
>> Leave Here A Little While
>> It's Not Over
>> Show Me Gow
>> Sitting Here (Have No Friends)
>> Too Many Times
>> What Would You Be For Me
>> Understand Me
>> Priceless
A taky se objevila informace že se na albu má objevit jeden bonus "The Best Damn Thing"

New album už 7.12.???

23. října 2009 v 17:16 | avrilika
Hudební obchod Record Free v Belgii oznámil, že 4. album zpěvačky Avril Lavigne má být na českém trhu již 7.12.2009. Tato informace nebyla potvrzena ani popřena zástupci zpěvačky.

Avril se dostává z rozchodu......

22. října 2009 v 20:38 | avrilika
Avril se vzpamatovává z rozchodu s Deryckem, pomáhá jí v tom kamarádka, se kterou se různě baví. Zatímco Deryck se schází s jinou.............. Chudák Avril

zdroj: www.a-lavigne.blog.cz upraveno mnou=)

Avril dolaďuje album

21. října 2009 v 19:20 | avrilika
Přinášíme vám nové informace o 4. albu Avril Lavigne, díky kterým se album posunulo. Avril chce jemně doladit svou desku, aby měla poprvé pocit, že deska je to co přesně chtěla a splňuje její všechna očekávání. 4. album bude vydané v březnu 2010 a první singl už můžeme slyšet v lednu!

Zdroj:

Avril s Tarinou Tarantino

19. října 2009 v 17:00 | avrilika
upe pěkná fotka=)

Rozvodové papíry.....

16. října 2009 v 17:29 | avrilika
Na internetu jsou kopie rozvodových papírů, které byly v pátek 4. září podány u Nejvyššího soudu v Los Angeles. Z dokumentů vyplývá, že dne 9. října se Avril Lavigne a Deryck Whibley rozvedli a už nejsou manželé.T tohoto dne pocházejí i tyto fotky-na kterých můžete Avril vidět údajně s těmito papíry.....Takže je to jasný...tohle je skutečně-THE END AVRIL A DERYCKA
Klik. C.Č.

Nové album Av asi v březnu 2010

5. října 2009 v 19:08 | avrilika
Na několika blogách jsem četla, že Avriliino nové album by mělo vyjít asi v březnu 2010. Tak tu chvilku už my, fanoušci, vydržíme. Snad bude tak super, jako všechny její alba. V to já věřím

Avril se rozvádí..

28. září 2009 v 19:31 | avrilika


Po trojročnom manželstve sa Avril s Deryckom rozhodli povedať si svoje ´nie´

Avril Lavigne požiadala svojho manžela, frontmana kanadskej kapely SUM41 Derycka Whibleyho, aby sa po tom, čo v ich manželsve nastali problémy vysťahoval z jej domu v LA pričom podala žiadosť o rozvod. Podľa zdrojov blízkych speváčke ho vraj nechala ona, keďže sa chce posunúť ďalej a v manželstve nevidela budúcnosť. Deryck je vraj prekvapený Avriliným rozhodnutím a problémy chcel so svojou maželkou riešiť, ona však nemala záujem.

Na svojej oficiálnej stránke však Avril tvrdí niečo iné. "Som veľmi vďačná za čas, ktorý sme spolu strávili a rada, že zostávame priateľmi. Derycka si veľmi vážim a rešpektujem ho ako skvelú osobu. Je najúžasnejším človekom, ktorého som kedy poznala a ľúbim ho celým svojim srdcom. Rozvádzame sa a ideme ďalej len v dobrom," napísala speváčka v oficiálnom stanovisku.

To sa však nezhoduje s tým, čo naozaj robí. Aj napriek rečiam o priateľstve sa rozhodla zahodiť všetky skladby z pripravovaného albumu, ktoré napísala s Deryckom. Momentálne pracuje na nových songoch, ktoré s ním nebudú mať nič spoločné.

Avie dnes slaví!!!

27. září 2009 v 9:12 | avrilika
Avril má dneska 25. narozeniny! Všechno nejlepší

Avril Lavigne: New York 11.9.2009

18. září 2009 v 22:30 | avrilika

Ne!!!

18. září 2009 v 16:02 | avrilika
Avril Lavigne se rozvedla! Časopis U. S. naznačil, že zpěvačka opustila svého manžela a tady je důkaz:

Drby o rozvodu jsou bohužel pravda! Avril nám to potvrdila sama vlastní zprávou:
Deryck a já jsme spolu byli 6 a půl roku. Byli jsme přátelé od mých 17ti, začali jsme spolu chodit, když mi bylo 19 a vzali jsme se, když mi bylo 21. Jsem vděčná za čas, který jsme spolu strávili a jsem vděčná, že bude trvat naše přátelství. Obdivuji Derycka a mám před ním malý respekt. On je nejlepší osoba, kterou jsem kdy sama poznala. Deryck a já se rozcházíme a každý půjdeme vlastní cestou.
Děkuji celé své rodině, přátelům a fanouškům za vaší podporu.
Avril

Vdala jsem se příliš brzy!

15. září 2009 v 14:55 | avrilika


Kanadská zpěvačka Avril Lavigne se objevila na webových stránkách magazínu Star a je tam článek ohledně jejího manželství. Avril se domnívá, že se vdala příliš mladá a teď chce nějaký čas pro sebe. Zdroj této informace je, že se Avril poslední dobou vyskytuje na fotkách sama, nebo s přáteli. Taky víte, že si Avril vyrazila jen s kamarádky na dovolenou do Francie. Podle zdroje si pár dal pauzu. ,,O žádný rovod se nejdná." řekl Deryck. Avril se také zeptali, co na tohle všechno říká Deryck. Avril jen obrátila oči v sloup a řekla: Víte,...ono je dobré být někdy s přáteli. ,,Tohle celé nebylo plánováno, a že tomuhle nikdo nemůže rozumnět." řekl jeden z páru. Avrilčin snubní prsten zmizel i z prstu! Můžete si toho všimnout na fotkách. Jak to bude s nimi dál?
Avril & Deryck- ( Beverly Hills - 29/08/09)

14. září 2009 v 13:07 | avrilika


Avril se(že prý)rozvádí???!!!

31. srpna 2009 v 11:59 | avrilika
Ahoj všichni, nevím, jestli je to pravda, co se píše v Blesku, ale je tam takový malililinkatý článeček, že se Avril rozvádí. No už jsem to někde četla, ale Blesk je bulvár, takže to asi nemáme brát vážně. Nevím, kdyžtak pište, co si o tom myslíte.

Vaše Avrilika

Tracklist k novému albu, které by se mělo jmenovat Honesty In Control

16. srpna 2009 v 18:05 | avrilika
01. Lose Control
02. Cry
03. Everybody Hurts
04. Without You
05. Heal My Broken Heart
06. Darlin
07. Black Star
08. Oh La La La
09. Let`s Fly Away
10. Again
11. Only You
12. True Love
13. I`m Alive

Zdroj:

Avril chce vyzkoušet modeling

16. srpna 2009 v 10:24 | avrilika

Avril Lavigne míří na přehlídková mola


Avril Lavigne zatoužila po kariéře supermodelky. Jednou pro vždy hodila za hlavu svoji tvrďáckou image a na přehlídkových molech a v reklamě chce nyní odhalit svoji "ženskou stránku". Jednadvacetiletá zpěvačka podepsala smlouvu s modelingovou agenturou Ford, kterou vlastní Elizabeth Jaggerová. Ta ji zaručí účinkování v reklamních kampaní vyhlášených módních značek. "Chci dělat všechny ty nádherný reklamy na luxusní věci, který jsou v časopisech. Když si jimi listuju, říkám si, že sice nejsem dost sexy a vysoká, ale že bych něco takového taky dokázala nafotit," prozradila Avril v rozhovoru pro Harper´s Bazaar. Důkazem, že se opravdu chce zbavit image uličnice, díky kterému si získala miliony fanoušků po celém světě, může být její experimentování s kosmetickou a oblečením. "Začínám se cítit jako ženská. Starám se víc o vlasy, začala jsem používat make-up a dbám na to, jak vypadám. To je to nejlepší na ženství," svěřila se zpěvačka s tím, že agentuře Ford rozhodně neudělá ostudu. "Když se do něčeho opřu, dokážu být naprostá profesionálka. Můj vstup do módního průmyslu skutečně není jen nějakým rozmarem, který mě za několik týdnů přejde. Své působení na módních molech myslím naprosto vážně," dodala Avril.

Avril napsala na facebook!!!

14. srpna 2009 v 15:29 | avrilika
Ahoj všichni!
Jsem tak vzrušená,chci abyste věděli, že moje první vůně, Black Star konečně bude k dispozici v Severní Americe. Pro ty z vás, v USA, podívejte se na Kohls a pro ty v Kanadě,najdete ji do měsíce ve Shoppers Drugmart obchodech!!
Avril


Zdroj:

Avril nás zklamala!:-(

30. července 2009 v 14:59 | avrilika
Ano je to tak.. Newím co se sní děje..Avril je prostě upřímně děsná! mám ráda starou Avril..! a bo aspon do roku 08..! Jenže co to z ní je? ..Červená rtěnka? ...já už si jednu věc říkám dýl.. jenže fotky z tý akce ve Francii mě zarazili a dost zklamaly! a wím že nee jen mě..i ostatní fanynky..Jenže Avril to je jedno !!! ... Ať se koukne co z ní je..Ano pařmenka byla vždycky... ale měla svý meze... teď je nemá..a co Deryck? ..Říkám si že to co bylo v novinách je asi pravda!! Koukněte na ty chlapy kolem ní.. Možná zapíjí svuj žal bo ja nwm...ale tím si nepomůže..tím jen ztratí svoje fanynky který ji maj za vzor... jaa ji mam ráda...ale zklamala mě..nechci říct že u mě a u mnohých fanynek skončila...ale .... =( ..bohužel toto si Avril neuvědomí.. sama jednou prohlásila že nenávidí Paris a jestli z ní bude nějaká pipina ať jii nakopnem.. nemáme ji zrovna zkopat? ..Avril v roce 05 kouřila...sem tam..asi pak přestala...ale viděli jsme jí pořád připitou jak chodí s kámoškama z baru..! a teď zase kouři? ... Budto at nám vysvětlí co se děje a my jí pochopíme..a nebo ... =( ...ubec nwm...=(

a koho Avril tímto zklamala...dejte si to na svůj blog..i klidně bez zdroje..jen aby se to dostalo co nejdál!!

S autorkou úplně souhlasím, Avril asi neví, co dělá...

Zdroj článku:
 
 

Reklama